Vitrážový lustr Barok 60

Dodání do 7-14 dnů

Nový produkt

9 310 Kč s DPH

-1 250 Kč

8 060 Kč s DPH

Sleva!

Chcete originální interiér? Vybavte si domov svítidly Tiffany z kolekce ,,Barok". Vyberte si ze tří barevných variant vzoru.

Tiffany lustr Barok 60 na dvě žárovky

Správně zvolená svítidla jsou základem osvětlení interiéru. Vedle centrálních svítidel - lustrů Tiffany můžete vybírat také doplňková svítidla Tiffany jako jsou nástěnné vitrážové lampy, stojací vitrážové lampy a stolní vitrážové lampy.

Pokud máte rádi stylová svítidla Tiffany a chtěli byste si jimi vybavit celý byt, dům nebo restauraci, jistě oceníte velký výběr vitrážových svítidel z kolekce ,,Barok". Naleznete zde 24 typů svítidel Tiffany různých rozměrů. Jsou zde zastoupeny lustry stropní i závěsné, stojací lampy, stolní lampy a nástěnná svítidla.

Vitrážový lustr vydává příjemné světlo, které je dáno paletou barev vitrážových sklíček. Svítidla Tiffany dodají Vašemu interiéru příjemnou atmosféru.

Vitrážové stínidlo neobvyklého tvaru o rozměrech 30 cm x 60 cm je vyrobeno známou Tiffany technikou - skládá se z opracovaných barevných sklíček zasazovaných do kovových rámečků. Barevná sklíčka vytvářejí obrazce a vyniknou především při rozsvícení lampy. Je vyrobeno v nejvyšší kvalitě ze skla vitrážového - opálového firmy SPECTRUM (USA) v kombinaci směděnou fólií a cínu.
Skleněné vitrážové stínidlo si můžete zvolit s výplní vzoru v barvě červené, hnědé, zelené.
Tiffany závěsný lustr je vyroben z kombinace vitrážového skla a kovových mosazných prvků, patinované v barvě tmavě hnědé.
 

Šířka stínidla: 30 cm x 60 cm

Výška stínidla: 20 cm

Celková výška: 80 cm (po domluvě změna výšky je možná)

Počet světelných zdrojů: 2

Patice žárovky: 2x žárovka E27

Maximální výkon jedné žárovky: 60 [W], energeticky úsporné bez omezení

Žárovky nejsou součástí balení.

Zveme Vás, aby jste se seznámili s naší nabídkou kolekce ,,Barok" viz níže, ,,Související produkty"

Recenze

Napsat recenzi

Vitrážový lustr Barok 60

Vitrážový lustr Barok 60

Chcete originální interiér? Vybavte si domov svítidly Tiffany z kolekce ,,Barok". Vyberte si ze tří barevných variant vzoru.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: