Vitráže osvětlení - O nás

V našem internetovém obchodě naleznete širokou škálu interiérových svítidel. V nabídce naleznete dětská svítidla, klasická svítidla, moderní svítidla, svítidla Tiffany přímo od výrobce za bezkonkurenční nízké ceny. Kvalitní interiérové dveře s vitráží.

Snažíme se oslovit zákazníky, kteří hledají kvalitu za příznivé ceny.


Osvětlení Tiffany

Neodmyslitelnou součástí každého interiéru je osvětlení.

V naší pestré nabídce najdete osvětlení Tiffany za bezkonkurenční ceny. Můžete si vybrat nástěnné lampy Tiffany, stolní vitrážové Tiffany lampy, stojací Tiffany vitrážové lampy, vitrážové stolní lampy se zvířecím motivem, dětské lampy, vitrážové Tiffany  lustry závěsná a stropní vitrážová svítidla Tiffany.

Skleněná stínidla těchto vitrážových lamp jsou vyráběna ručně původní technikou Tiffany.

Dominantou námi nabízených svítidel ve stylu Tiffany jsou bezpochyby skleněné vitráže různých barevných kombinací a motivů.

Naše osvětlení Tiffany dodá každému interiéru okouzlující atmosféru. Spolupracujeme jak s našimi předními výrobci, tak i předními výrobci EU. Ceny již od 499 kč s DPH.

Interiérové osvětlení dětského pokoje

Svítidla určená do dětského pokoje z naší nabídky jako jsou dětské lustry jedno i více ramenné, dětská závěsná i stropní svítidla, stolní lampy pro děti a nástěnné dětské lampyVybíráme kvalitní dětská svítidla za nízké ceny. Přesvědčte se sami a nahlédněte do naší nabídky dětských svítidel.

Klasické interiérové osvětlení

Důležitou roli v interiéru hraje především osvětlení.

Pokud dáváte přednost klasice, rozzařte svůj domov klasickými svítidly z naší nabídky ,,Klasického osvětlení", ve které nabízíme centrální interiérové osvětlení jako jsou stropní i závěsná svítidla, lustry od jednoramenných až po lustry osmi-ramenné, kuchyňské lustry a doplňková interiérová svítidla, do kterých řadíme nástěnné lampy a stolní lampy.

Své místo v obývacím pokoji či ložnici by měla rovněž mít i stojací lampa a ta by měla být designově sladěna s ostatním osvětlením v pokoji.

Moderní interiérové osvětlení

Pokud Vašemu domovu chcete dopřát moderní styl i pro Vás máme připravené kolekce svítidel  v moderních designech. Převládá zde jednoduchost, geometrické tvary a variabilita svítidel jsou zde zastoupena moderní stropní a závěsná svítidla, moderní LED stropní svítidla, moderní lustry od jednoramenných až po osmi-ramenné, kuchyňská moderní svítidla, nástěnná moderní svítidla, moderní stolní lampy a v neposlední řadě také moderní stojací lampy.

Kvalitními interiérovými svítidly z naší nabídky si můžete obohatit svůj interiér za nízké ceny! A to ještě není vše. U vybraných svítidel z našich kolekcí si můžete vybírat až z dvaceti barevných provedení konstrukce a několika typů stínidel, a to bez PŘÍPLATKŮ!

Ratanová svítidla

Lidé, kteří upřednostňují přírodní materiály jistě potěší výběr interiérových svítidel z exotických materiálů, jako je bambus, ratan nebo vodní hyacint.

Spolupracujeme jak s našimi předními výrobci, tak i předními výrobci EU. Vybírat můžete z více než 1000 typů bytových svítidel, denně přidáváme desítky nových interiérových svítidel.

Zahradní svítidla

Nabízíme zahradní lampy, a to jak v moderním designu, tak i klasických tvarů. Spolupracujeme jak s našimi předními výrobci, tak i předními výrobci EU

Rovněž navštivte náš další internetový obchod http://nabytek-levny-moderni.cz/