artmol14

Vitrážový lustr Moden 14

2-3 týdny

Nový produkt

3 470 Kč s DPH

Vyberte si z 11 typů Tiffany svítidel z kolekce ,,Moden" za skvělé ceny.

Tiffany závěsný lustr Moden 14

Máte interiér laděný do moderního stylu, a přesto byste chtěli Tiffany svítidla? Výběr vitrážových svítidel v moderním stylu u nás není žádný problém. Právě taková kolekce interiérových svítidel má název ,,Moden". Už sám název této kolekce svítidel vypovídá o tom, že  i vitrážová svítidla se hodí do moderního bydlení. Prohlédněte si celou kolekci Tiffany svítidel ,,Moden", kde najdete lustry stropní, lustry závěsné, nástěnná svítidla, stojací lampu a stolní lampy. Vybírat můžete z různých průměrů vitrážových stínidel, a proto věříme, že si u nás vyberete.

Skleněné stínidlo Tiffany lampy se skládá z opracovaných barevných sklíček. Barevná sklíčka vytvářejí obrazce a vyniknou především při rozsvícení lustru. Je vyrobeno v nejvyšší kvalitě ze skla vitrážového-opálového firmy SPECTRUM v kombinaci s měděnou fólií a cínu.

Vitrážová svítidla jsou ceněna především pro velký podíl ruční práce při jejich výrobě, každé vyrobené svítidlo je originálem.

Všechny prvky závěsu jsou vyrobeny z kovu mosaz a patinované do tmavě hnědé barvy.

Průměr stínidla: 14 cm

Výška stínidla: 20 cm

Barva skla: ECRU

Celková výška: 80 cm

Počet světelných zdrojů: 1

Patice žárovky: 1x žárovka E27

Maximální výkon jedné žárovky: 60 [W], energeticky úsporné bez omezení

Žárovka není součástí balení.

K vitrážové lampě si nezapomeňte také vybrat z naší nabídky doplňkové osvětlení jako je např. vitrážové nástěnná svítidla, stropní vitrážové lustry nebo vitrážové lustry závěsné, stojací vitrážovou lampu, stolní lampy vitrážové různých rozměrů.

Recenze

Napsat recenzi

Vitrážový lustr Moden 14

Vitrážový lustr Moden 14

Vyberte si z 11 typů Tiffany svítidel z kolekce ,,Moden" za skvělé ceny.

Související produkty

30 dalších produktů ve stejné kategorii: