
NK41
Dodání do 7-14 dnů
Nový produkt
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Luxusní stojací lampa Tiffany NK v secesním stylu přinese do vašeho domova nadčasovou eleganci a hřejivou atmosféru. Dominantou svítidla je ručně skládané vitrážové stínidlo z pravého opálového skla o průměru 41 cm z kolekce Mia – Květinové klenoty. Robustní kovová konstrukce s patinou starého zlata zajišťuje maximální stabilitu. Unikátní lampa je osazena dvěma zdroji E27 a vyrobena přímo v EU.

Tiffany stojací lampa NK Ø41, 2xE27/60W (VO)
Luxusní stojací lampa Tiffany NK v secesním stylu přinese do vašeho domova nadčasovou eleganci a hřejivou atmosféru. Dominantou svítidla je ručně skládané vitrážové stínidlo z pravého opálového skla o průměru 41 cm z kolekce Mia – Květinové klenoty. Robustní kovová konstrukce s patinou starého zlata zajišťuje maximální stabilitu. Unikátní lampa je osazena dvěma zdroji E27 a vyrobena přímo v EU.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Dodejte svému interiéru neopakovatelné kouzlo a nádech secesní noblesy. Stylová stojací lampa Tiffany NK představuje dokonalé spojení uměleckého sklářského řemesla a stoprocentní funkčnosti. Je navržena po vzoru děl slavného skláře Louise Comforta Tiffanyho. Unikátní vlastností tohoto modelu je možnost volby ze dvou originálních motivů skleněných stínidel z kolekce Mia – Květinové klenoty. Lampa se stane okamžitou dominantou obývacího pokoje, ložnice nebo reprezentativní pracovny.
Podle aktuální legislativy EU se energetické štítky uvádějí pouze u samotných světelných zdrojů. Svítidlo je kompatibilní se žárovkami energetických tříd A až G.
✅ Prohlášení CE: ANO
✅ Záruka: 2 roky
✅ Země původu: EU
Vzhledem ke křehkosti vitrážových stínidel a atypickým rozměrům zasíláme lampu ve dvou samostatných zásilkách prostřednictvím specializované přepravy. Balíky jsou expedovány současně.
✔ ruční manipulace bez automatických třídicích linek
✔ zesílené balení pro bezpečný transport
✔ doručení přímo na adresu
✔ možnost kontroly zásilky při převzetí
Doporučujeme zákazníkům zkontrolovat obsah zásilek ihned při převzetí za přítomnosti řidiče.
| Výška | 170 cm |
| Šíře | 41 cm |
| Průměr stínidla | 41 cm |
| Výška stínidla | 20 cm |
| Patice žárovky | E27 |
| Maximální výkon jedné žárovky | 60 [W], energeticky úsporné bez omezení |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva konstrukce | Patina staré zlato |
| Světelné zdroje | Nejsou součástí balení |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Zapojení | Šňůra do zásuvky s vypínačem |
| Elektrické napětí | ~ 230 [V] |
| Záruka | 2 roky |
| Stupeň odolnosti vůči pronikání prachu, pevných těles a vlhkosti | Ip20 |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Použití svítidla | Svítidlo do interiéru |
| Rozměr základny | Průměr 31 cm |
| Počet elektrických obvodů | 1 |
| Hmotnost | 11 kg |
| Energetická účinnost | Vhodné pro zdroje třídy A až G (vyměnitelný zdroj) |
| Prohlášení CE | ANO |
| Třída ochrany | II |
| Země původu | EU |
| Kolekce vitrážových stínidel | Mia- Květinové Klenoty |
| Hmotnost 1 ks stínidla | 2000 g |
| Barva přívodní šňůry a vypínače | Zlatá |
Nádherná lampa, krásně svítí. Doporučuji.
Úžasná lampa, kvalitně provedená, nádherně svítí, skvěle zdobí pokoj. Obchod doručil precizně zabalenou. Jednoznačně doporučuji jak zboží, tak obchod. Za mě 1*
Rozjasněte svůj domov novou Tiffany stolní...
Stylová elegance a světlo s charakterem...
Závěsné vitrážové svítidlo MIA-TOSKAN...
Nástěnné osvětlení Tiffany MIA-SICILS. Dejte se...
Bez lustru se žádná domácnost neobejde! Vyberte...
Nástěnné osvětlení Tiffany MIA-LANDEN. Nechte...





























