
KME3020
Dodání do 7-14 dnů
Nový produkt
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Stojanová vitrážová lampa Tiffany MERLAND-SICILS. Tato originální stojací lampa se jistě stane okrasou Vašeho obývacího pokoje.

Stojací lampa Tiffany KME 3020, 172 cm (VO)
Stojanová vitrážová lampa Tiffany MERLAND-SICILS. Tato originální stojací lampa se jistě stane okrasou Vašeho obývacího pokoje.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
U této krásné stojací lampy s kovovou základnou jsou stínidla lampy vyráběny ručně původní technikou Tiffany.
Dominantou námi nabízených svítidel ve stylu Tiffany jsou bezpochyby skleněné vitráže různých barevných kombinací a vzorů.
Vitrážová stínidla jsou o rozměrech 30 cm a 20 cm. Výhodou u této lampy je regulace směru nasvícení menšího stínidla.
Skleněná stínidla ve stylu Tiffany jsou určeny pro žárovky 2 x E27, max.60W, které nejsou součástí.
Pro krásně teplou a výraznou atmosféru doporučujeme do hlavního stínidla LED žárovky E27 v teplé bílé barvě (cca 2700–3000 K). Pro dekorativní a útulné osvětlení postačí slabší LED, pro výraznější nasvícení interiéru lze použít silnější LED žárovky.
Více informací naleznete v parametrech produktu.
Tato originální stojací lampa Tiffany harmonizuje jak se starožitným nábytkem, tak i moderním a jistě se stane živou dekorací Vašeho obydlí.
V jiných kategoriích osvětlení Tiffany najdete ve stejném designovém provedení vitrážovou nástěnnou lampu, vitrážové tříramenné lustry a pětiramenné, vitrážové závěsné svítidlo, vitrážová stropní svítidla s regulací stínidel se dvěma a třemi stínidly a vitrážové stolní lampy Tiffany.
Celou kolekci svítidel si můžete prohlédnout viz níže ,,K tomuto produktu doporučujeme"
| Výška | 170 cm |
| Šíře | 50 cm |
| Patice žárovky | E27 |
| Maximální výkon jedné žárovky | 60 [W], energeticky úsporné bez omezení |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva konstrukce | Patina staré zlato |
| Světelné zdroje | Nejsou součástí balení |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Zapojení | Šňůra do zásuvky s vypínačem |
| Elektrické napětí | ~ 230 [V] |
| Záruka | 2 roky |
| Stupeň odolnosti vůči pronikání prachu, pevných těles a vlhkosti | Ip20 |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Použití svítidla | Svítidlo do interiéru |
| Počet elektrických obvodů | 2 na sobě nezávislé |
| Výška stínidla většího | 16 cm |
| Výška stínidla menšího | 13,5 cm |
| Průměr stínidla většího | 30 cm |
| Průměr stínidla menšího | 20 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Energetická účinnost | Vhodné pro zdroje třídy A až G (vyměnitelný zdroj) |
| Prohlášení CE | ANO |
| Třída ochrany | II |
| Kolekce svítidel | Sicils |
| Země původu | EU |
| Kolekce vitrážových stínidel | Merland- Barokní Elegance |
| Hmotnost menšího stínidla | 700 g |
| Hmotnost většího stínidla | 1 300 g |
lampa je krásná, stabilní, kvalitní zpracování
Krásná, kvalitní zpracování. Jen možná tyč s kulatým průřezem by byla o něco estetičtější.
Lampa je moc pěkná, mohu doporučit.
Lampa je moc pěkná, mohu doporučit.
Krásná lampa s regulací menšího stínidla. Telefonické info ze strany obchodu, zda mi vyhovuje termín převzetí. Doporučuji zboží i obchod.
Lampa je úžasná, krásně svítí, bytelná, kvalitně provedená, obchodem přišla perfektně zabalená. Jednoznačně doporučuji jak zboží, tak obchod. Za mě 1*
Chcete originální interiér? Vybavte si domov...
Dopřejte si útulnou atmosféru s Tiffany stolní...
Stolní a noční lampa Tiffany MERLAND–SICILS...
Okouzlující Tiffany svítidla zaručeně zaujmou a...
Rozjasněte svůj domov novou Tiffany stolní...
Závěsné vitrážové svítidlo MERLAND-LANDEN...
Nástěnné osvětlení Tiffany MERLAND I,...
Okouzlující Tiffany svítidla zaručeně zaujmou a...
Nástěnné osvětlení Tiffany MERLAND-TOSKAN....
Okouzlující Tiffany svítidla zaručeně zaujmou a...





























