
OM3018
Dodání do 7-14 dnů
Nový produkt
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Stojanová vitrážová lampa Tiffany MIA-ROLS. Tato originální stojací lampa Tiffany se jistě stane okrasou Vašeho obývacího pokoje.

Stojací lampa Tiffany OM 3018, 172 cm (VO)
Stojanová vitrážová lampa Tiffany MIA-ROLS. Tato originální stojací lampa Tiffany se jistě stane okrasou Vašeho obývacího pokoje.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
U této krásné stojací lampy s kovovou základnou jsou stínidla lampy vyráběny ručně původní technikou Tiffany.
Dominantou námi nabízených svítidel ve stylu Tiffany jsou bezpochyby skleněné vitráže různých barevných kombinací a vzorů.
Vitrážová stínidla jsou o rozměrech 30 cm a 18 cm, jsou určeny pro žárovky 2 x E27, max.60W, které nejsou součástí.
Materiál: Kov/sklo
Kovová základna je v barvě staré zlato.
Rozměry: š.50 x v.172 cm
Tato originální stojací lampa Tiffany harmonizuje jak se starožitným nábytkem, tak i moderním a jistě se stane živou dekorací Vašeho obydlí.
V jiných kategoriích osvětlení Tiffany najdete ve stejném designovém provedení nástěnnou lampu, lustr, závěsné a stropní svítidlo.
| Výška | 170 cm |
| Šíře | 50 cm |
| Patice žárovky | E27 |
| Maximální výkon jedné žárovky | 60 [W], energeticky úsporné bez omezení |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva konstrukce | Patina staré zlato |
| Světelné zdroje | Nejsou součástí balení |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Zapojení | Šňůra do zásuvky s vypínačem |
| Elektrické napětí | ~ 230 [V] |
| Záruka | 2 roky |
| Stupeň odolnosti vůči pronikání prachu, pevných těles a vlhkosti | Ip20 |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Použití svítidla | Svítidlo do interiéru |
| Počet elektrických obvodů | 2 na sobě nezávislé |
| Výška stínidla většího | 15,5 cm |
| Výška stínidla menšího | 12,5 cm |
| Průměr stínidla většího | 30 cm |
| Průměr stínidla menšího | 18 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Energetická účinnost | Vhodné pro zdroje třídy A až G (vyměnitelný zdroj) |
| Prohlášení CE | ANO |
| Třída ochrany | II |
| Kolekce svítidel | Rols |
| Země původu | EU |
| Kolekce vitrážových stínidel | Mia- Květinové Klenoty |
| Hmotnost menšího stínidla | 700 g |
| Hmotnost většího stínidla | 1 300 g |
| Barva přívodní šňůry a vypínače | Černá |
| Doporučená barva světla žárovky | 2700 K (teplá bílá) |
Úžasná lampa, kterou jsem jinde nenašla. Cena je super. Výborná komunikace s obchodem, doručení v pořádku.
Krásná lampa, ve skutečnosti ještě hezčí než na fotografii. Měl jsem obavy z dopravy, zda přijde v pořádku, zbytečně. Velice dobře zabalená, doručení o.k. Doporučuji jak zboží, tak obchod, výborná komunikace.
Lampa dorazila v pořádku, je krásná.
Skvělá domluva, obchod doporučuji.
Krásná lampa, ve skutečnosti hezčí než na obrázku. Skvělá domluva.
Lampa je moc krásná, jsem spokojená!
Závěsný lustr Tiffany MIA-ROLS. Dodejte Vašemu...
Nástěnné osvětlení Tiffany MIA-ROLS Dejte se...
Závěsný lustr Tiffany MIA-ROLS Bez lustru se...
Elegantní Tiffany stolní lampa pro každý...
Závěsné vitrážové svítidlo MIA-TOSKAN...
Chcete originální interiér? Vybavte si domov...
Rozjasněte svůj domov novou Tiffany stolní...
Elegantní Tiffany stolní lampička s ručně...





























