
borlodkrbast41
7- 14 dnů
Nový produkt
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Máte rádi Tiffany lampy? Pokud ano, prohlédněte si naši nabídku.

Tiffany stojací lampa NB Ø41, 2xE27/60W (VO)
Máte rádi Tiffany lampy? Pokud ano, prohlédněte si naši nabídku.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Dodejte svému obývacímu pokoji jedinečný styl se stojací vitrážovou lampou Tiffany.
Průměr stínidla: 41 cm
Výška stínidla: 20 cm
Hmotnost stínidla: 2 Kg
Průměr základny: 31 cm
Celková výška: 168 - 170 cm
Celková hmotnost lampy: 11 kg
Počet světelných zdrojů: 2
Patice žárovky: 2x žárovka E27
Maximální výkon jedné žárovky: 60 [W], energeticky úsporné bez omezení
Žárovky nejsou součástí balení.
Materiál konstrukce: Kov
Barevné provedení konstrukce:Patina - staré zlato
Materiál stínidla: Sklo vitrážové
| Výška | 170 cm |
| Šíře | 41 cm |
| Průměr stínidla | 41 cm |
| Výška stínidla | 21 cm |
| Patice žárovky | E27 |
| Maximální výkon jedné žárovky | 60 [W], energeticky úsporné bez omezení |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál stínidla | Sklo |
| Barva konstrukce | Patina staré zlato |
| Světelné zdroje | Nejsou součástí balení |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Zapojení | Přímé |
| Elektrické napětí | ~ 230 [V] |
| Záruka | 2 roky |
| Stupeň odolnosti vůči pronikání prachu, pevných těles a vlhkosti | Ip20 |
| Typ svítidla | Stojací lampa |
| Použití svítidla | Svítidlo do interiéru |
| Rozměr základny | Průměr 31 cm |
| Počet elektrických obvodů | 1 |
| Hmotnost | 11 kg |
| Energetická účinnost | Vhodné pro zdroje třídy A až G (vyměnitelný zdroj) |
| Prohlášení CE | ANO |
| Třída ochrany | II |
| Země původu | EU |
| Kolekce vitrážových stínidel | Merland- Barokní Elegance |
| Hmotnost 1 ks stínidla | 2000 g |
| Barva přívodní šňůry a vypínače | Zlatá |
Tato krásná stojací lampa našla své místo v obývacím pokoji. Lampu jsem dostal rychle, dobře zabalenou. Jsem spokojený.
Nádherná lampa, velice pěkně zpracovaná. Perfektní komunikace s obchodem, velká ochota a vstřícnost. Doporučuji!
Krásná Tiffany lampa za skvělou cenu. Takovou lampu jsem v žádném obchodě neviděl. Za mě mohu doporučit.
Nástěnné osvětlení Tiffany MERLAND-LANDEN Dejte...
Dekorací Vašeho domova bude elegantní Tiffany...
Vitrážová stolní lampička Tiffany ve tvaru...
Závěsné vitrážové svítidlo MERLAND-RANGE s...
Závěsný lustr Tiffany MERLAND-ROLS. Bez lustru...
Nástěnné osvětlení Tiffany MERLAND I,...





























